052-6070779

עורך דין צוואות אשקלון

עורך דין צוואות אשקלון

החוק מאפשר לכל אדם לערוך צוואה במספר דרכים: בכתב, בעל-פה, בפני רשות ובעדים. בכל אחת מהדרכים הנ"ל אין חובה להיעזר בעורך דין לצורך כתיבתה של הצוואה, אבל מומלץ כן לפנות לאיש מקצוע מיומן – כדי להבטיח שיקוף מלא של כל רצונותיו של האדם וכמובן גם מימוש מלא. כשמחפשים עורך דין צוואות אשקלון כדאי מאוד לשקול את האופציה של משרד עו"ד איתמר ארנסט – בזכות הניסיון הרב בעריכת צוואות ובמיוחד בצוואות פרימיום וגם בזכות המחויבות לכל לקוח ולקוחה.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני פנייה אל עורך דין צוואות אשקלון?

* רשימת נכסים – אחת הטעויות הנפוצות בעריכת צוואה היא לא לכלול בה את כל הרכוש שצבר האדם. עוד שגיאה אפשרית היא לציין באופן כללי נכסים מבלי לפרט, ולכן התוצאה עלולה להיות חלוקת עיזבון שלא בהתאם לרצונו האמיתי של האדם. מסיבה זו חשוב לערוך רשימה מפורטת של כל הנכסים, כולל התייחסות לנכסים שצפויים להתקבל בעתיד. בנוסף ישנה חשיבות גם לניסוחים המדויקים, וזוהי כמובן תרומתו של עורך הדין שמסייע בעריכת הצוואה ובמיוחד בעריכת צוואה פרימיום.

* רשימת היורשים – השאלה השנייה שאדם צריך לענות בינו לבין עצמו היא למי הוא מעוניין להשאיר את נכסיו. כמו כן חשוב להחליט מהם העקרונות שלפיהם תתבצע החלוקה. עורך דין מומחה לצוואות באשקלון מבטיח יישום מדויק של העקרונות. כמו כן עורך דין אחראי מסב את תשומת הלב של עורך הצוואה לקונפליקטים שונים שעלולים להתעורר במשפחה כתוצאה מבחירה כזו או אחרת ומציע לו אפשרויות שונות בכדי להימנע מסכסוכים מיותרים במשפחה.

* צוואת יחיד או צוואה הדדית – החוק מאפשר עריכת צוואת יחיד וגם עריכה של צוואה הדדית, כלומר כזו המשקפת את רצונם של שני בני זוג להסתמך אחד על השני ביחס לחלוקת הרכוש, גם אחרי מותו של הראשון מביניהם וגם אחרי שהשני הולך לעולמו ולא לשנות את הוראות הצוואה לאחר פטירת הראשון מביניהם. במקרה כזה הצוואה באופן טבעי מורכבת יותר, ולכן התועלת של פנייה לעורך דין גבוהה במיוחד.

שירות קשוב ומחויב

כשמחפשים עורך דין צוואות אשקלון, מומלץ כאמור לפנות אל עו"ד איתמר ארנסט שמוביל בהצלחה את המשרד שייסד אביו ז"ל, דוד ארנסט. השירות לכל מי שעורך או עורכת צוואה מתאפיין בקשב רב, ולא פחות חשוב, בהתאמה מושלמת למאפיינים הספציפיים של כל אדם, לרבות מציאת פתרונות ומנגנונים מדויקים גם למצבים משפחתיים מורכבים בהתאם למצופה מצוואת פרימיום.

עורך דין צוואות אשקלון
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support